Välkomna till
Tjust Bike & Running Clubs hemsida.
Motionsklubben i tiden.

Klubblokalen
Baumansgatan 4,
593 32 Västervik
42KM                  
Nummer   Starttid Måltid Totalt på banan Sträcka Man/kvinna Klubb/stad    
284 Eva Campe  12:00:00.97  14:00:42.92   2:00:41.95 42K F     Nan
286 Mikael Frosch  12:00:00.97  14:22:44.73   2:22:43.75 42K M Onsala Bike Club  
287 Maria Frosch  12:00:00.97  14:22:44.86   2:22:43.88 42K F Onsala Bike Club  
288 Tommy Larsson  12:00:00.97  13:52:19.58   1:52:18.60 42K M      
289 Stefan Hofsten  12:00:00.97  13:55:00.80   1:54:59.83 42K M      
290 Willy Safstrom  12:00:00.97  13:37:08.63   1:37:07.65 42K M      
291 Daniel Johansson  12:00:00.97  13:48:10.88   1:48:09.90 42K M AXA SC    
293 Jasmin Henschel  12:00:00.97  14:08:53.76   2:08:52.78 42K F      
294 Kent Svensson  12:00:00.97  13:56:44.47   1:56:43.50 42K M      
295 Bengt Ankarvall  12:00:00.97  13:57:52.49   1:57:51.52 42K M      
296 Sebastian Kinnmalm  12:00:00.97  13:50:44.50   1:50:43.53 42K M      
297 Daniel Johansson  12:00:00.97  13:26:11.70   1:26:10.73 42K M Vastervik    
298 Jonathan Ekstrom  12:00:00.97  13:40:34.88   1:40:33.90 42K M      
299 Jonas Johnsson  12:00:00.97  13:56:35.81   1:56:34.83 42K M Ankarsrum    
300 Robert Apell  12:00:00.97  13:51:22.73   1:51:21.75 42K M Storebro sc    
301 Emil Eriksson  12:00:00.97  13:27:26.23   1:27:25.25 42K M Omangruppen  
302 Lennart Lunden  12:00:00.97  13:58:12.88   1:58:11.90 42K M      
303 Claes Arvidsson  12:00:00.97  13:43:07.31   1:43:06.33 42K M Vimmerby    
304 Lars Igelstrom  12:00:00.97  13:58:33.49   1:58:32.51 42K M Gamleby ok    
305 Jan Johansson  12:00:00.97  13:47:40.99   1:47:40.01 42K M Gympalusten Oskarshamn
306 Stefan Hermansson  12:00:00.97  14:05:37.28   2:05:36.30 42K M Gunnebo OK  
307 Rasmus Karlsson  12:00:00.97  14:05:37.54   2:05:36.56 42K M Gunnebo OK  
308 Oskar Ljungberg  12:00:00.97  13:23:07.45   1:23:06.47 42K M Vastervik    
309 Tomas Jonsson  12:00:00.97  13:34:30.97   1:34:29.99 42K M Oskarshamn  
310 Kristina Apell  12:00:00.97  13:59:00.41   1:58:59.43 42K F Vastervik    
311 Alexandra Bjorkegren  12:00:00.97  13:54:31.03   1:54:30.05 42K F Vastervik    
312 Krister Bjorkegren  12:00:00.97  13:36:55.07   1:36:54.09 42K M Vastervik    
313 Mikael Sparf  12:00:00.97  13:35:35.97   1:35:34.99 42K M Sparvarna    
314 Camilla Sofia Sparf  12:00:00.97  14:09:24.28   2:09:23.30 42K F Sparvarna    
315 David Larsson  12:00:00.97  13:37:31.53   1:37:30.55 42K M Team Larsson  
316 Anders Larsson  12:00:00.97  13:36:22.51   1:36:21.54 42K M Team Larsson  
317 Mikael Schloenzig  12:00:00.97  13:42:32.30   1:42:31.33 42K M WIFT    
318 Karin Rosenmuller  12:00:00.97  14:28:15.82   2:28:14.84 42K F Vastervik    
319 Tomas Rosenmuller  12:00:00.97  13:34:03.10   1:34:02.12 42K M Vastervik    
320 Jan Larsson  12:00:00.97  13:36:16.99   1:36:16.02 42K M Hultsfred    
321 Magnus Larsson  12:00:00.97  13:42:29.49   1:42:28.51 42K M      
322 Anders Hallmar  12:00:00.97  13:33:32.32   1:33:31.35 42K M Ankarsrums OK  
323 Elvira Eriksson  12:00:00.97  14:32:09.22   2:32:08.24 42K F      
324 Sara Eriksson  12:00:00.97  14:32:11.19   2:32:10.21 42K F      
325 Per Eriksson  12:00:00.97  14:32:10.42   2:32:09.44 42K M      
326 Svenne Balter  12:00:00.97  13:37:00.00   1:36:59.02 42K M Ck wimer    
327 Rikard Samuelsson  12:00:00.97  13:39:21.52   1:39:20.54 42K M Team Gardsman  
328 Johan Ryden  12:00:00.97  13:50:34.34   1:50:33.37 42K M Team Gardsman  
329 Carina Malmstrom  12:00:00.97  14:21:50.82   2:21:49.84 42K F Hammarkinds SK  
330 Conny Malmstrom  12:00:00.97  13:45:57.41   1:45:56.43 42K M Hammarkinds SK  
331 Asa Jansson  12:00:00.97  14:27:51.84   2:27:50.86 42K F      
332 Anders Nilsson  12:00:00.97  14:18:59.19   2:18:58.22 42K M      
333 Maria Brandstedt  12:00:00.97  13:51:45.02   1:51:44.04 42K F Ringarums IF  
334 Mikael Brandstedt  12:00:00.97  13:34:33.86   1:34:32.89 42K M Ringarums IF  
335 Fredrik Stenberg  12:00:00.97  13:42:54.00   1:42:53.02 42K M IFK Tuna    
336 Andreas Karpoff  12:00:00.97  14:02:54.49   2:02:53.51 42K M      
337 Olle Karpoff  12:00:00.97  14:02:54.49   2:02:53.51 42K M      
338 Joakim Karlsson  12:00:00.97  13:40:50.32   1:40:49.34 42K M      
339 Oskar Nilsson  12:00:00.97  13:40:07.02   1:40:06.04 42K M      
340 Mathias Bruggemann  12:00:00.97  14:00:04.79   2:00:03.81 42K M      
341 H�kan Andersson  12:00:00.97  14:20:12.07   2:20:11.09 42K M Hammarkinds SK  
342 Lena Andersson  12:00:00.97  14:15:40.46   2:15:39.49 42K F Hammarkinds SK  
343 Noah Uveborn  12:00:00.97  13:43:02.67   1:43:01.69 42K M Cykel33an    
344 Rickard Kjellgren  12:00:00.97  13:48:11.66   1:48:10.68 42K M Jarvso bergcykel klubb  
345 Sofia Soder  12:00:00.97  13:54:34.21   1:54:33.23 42K F      
346 stefan Knifh  12:00:00.97  14:18:41.20   2:18:40.22 42K M      
347 Andreas Knifh  12:00:00.97  13:43:12.61   1:43:11.63 42K M      
348 Jimmy Lorentzen  12:00:00.97  13:43:57.37   1:43:56.39 42K M Hultsfreds Loparklubb  
349 Hakan Liljeqvist  12:00:00.97  13:35:36.13   1:35:35.15 42K M Soderkopings Skidklubb
350 Mats Axelsson  12:00:00.97  13:53:07.73   1:53:06.75 42K M      
351 Fredrik Jonsson  12:00:00.97  14:27:20.15   2:27:19.18 42K M      
352 Malin Jonsson  12:00:00.97  14:25:19.17   2:25:18.20 42K F      
353 Filip Jonsson  12:00:00.97  14:25:18.65   2:25:17.67 42K M      
354 Niclas Bjarnegard  12:00:00.97  13:19:44.93   1:19:43.95 42K M      
355 Gustav Pilsmo  12:00:00.97  14:38:25.49   2:38:24.51 42K M      
356 Marie Pilsmo  12:00:00.97  14:38:25.31   2:38:24.33 42K F      
357 Johan Nordstrom  12:00:00.97  13:50:39.79   1:50:38.81 42K M      
358 Jonas Skarlund  12:00:00.97  13:37:54.86   1:37:53.88 42K M Tjust BRC    
359 Maria Skarlund  12:00:00.97  13:46:49.53   1:46:48.55 42K F Tjust BRC    
360 Nicklas Eriksson  12:00:00.97  13:40:12.39   1:40:11.41 42K M      
361 Tommy Holm  12:00:00.97  13:40:08.03   1:40:07.05 42K M Tjust BRC    
362 Johan Garstedt  12:00:00.97  13:31:43.02   1:31:42.04 42K M Vastervik    
363 Tobias Eiderback  12:00:00.97  13:45:58.71   1:45:57.73 42K M      
364 Anders Steiner  12:00:00.97  14:29:50.03   2:29:49.05 42K M Fotograf Anders Steiner
365 Jan Andersson  12:00:00.97  13:38:26.68   1:38:25.70 42K M      
366 Niklas Andersson  12:00:00.97  13:54:21.68   1:54:20.70 42K M      
367 Carin Forsstrom  12:00:00.97  14:13:22.15   2:13:21.18 42K F      
368 Ivo Os  12:00:00.97  13:37:47.59   1:37:46.61 42K M      
369 Linus Lonnqvis  12:00:00.97  14:07:22.06   2:07:21.09 42K M      
370 Jimmy Raiderfors  12:00:00.97  14:07:20.34   2:07:19.36 42K M      
371 Janeth Dahl  12:00:00.97  14:03:29.23   2:03:28.25 42K F      
372 Lars Dahl  12:00:00.97  14:03:29.68   2:03:28.70 42K M      
373 Peter Johansson  12:00:00.97  14:11:15.74   2:11:14.76 42K M Mjolby CK    
374 Asa Palm  12:00:00.97  13:45:57.65   1:45:56.68 42K F      
375 Dessiree Hukkila  12:00:00.97  13:37:56.01   1:37:55.03 42K F      
376 Stefan Hukkila  12:00:00.97  13:37:56.00   1:37:55.02 42K M      
377 Patrik Hestholm  12:00:00.97  13:47:31.11   1:47:30.13 42K M      
378 Johan Hestholm  12:00:00.97  13:26:36.27   1:26:35.29 42K M      
379 Kenth Edmark  12:00:00.97  14:00:43.29   2:00:42.31 42K M      
380 Martin Helgesson  12:00:00.97  13:50:39.92   1:50:38.94 42K M      
381 Mats Tegenstam  12:00:00.97  13:56:29.81   1:56:28.83 42K M      
382 Mikael Nilsson  12:00:00.97  13:41:55.96   1:41:54.98 42K M Vastervik    
383 Alf Johansson  12:00:00.97  13:40:29.74   1:40:28.76 42K M Ankarsrum    
384 Dennis Lundberg  12:00:00.97  13:40:11.04   1:40:10.06 42K M      
385 Viktor Nillson  12:00:00.97  13:52:26.96   1:52:25.98 42K M Ankarsrum OK  
386 Martin Ottosson  12:00:00.97  13:34:32.68   1:34:31.70 42K M Tjust BRC    
387 K.G Karlsson  12:00:00.97  13:57:21.62   1:57:20.65 42K M Vastervik    
388 Christoffer Henningsson  12:00:00.97  13:47:23.41   1:47:22.43 42K M Vastervik    
389 Michael Petersson  12:00:00.97  13:47:23.41   1:47:22.43 42K M Vastervik    
390 David Tolf  12:00:00.97  13:55:58.73   1:55:57.75 42K M Tjust BRC    
391 Sune Svensson  12:00:00.97  14:04:42.24   2:04:41.26 42K M      
392 Johan Bergvall  12:00:00.97  13:35:37.34   1:35:36.36 42K M      
                   
                   
60KM                  
Nummer Nan Starttid Måltid Totalt på banan Sträcka Man/kvinna Klubb/stad    
696 Albin Carlsson  11:30:01.06  13:37:26.40   2:07:25.34 60K M Kisa SK/Team Motorsport
692 Anders Ljungberg  11:30:01.06  13:24:32.48   1:54:31.42 60K M IK Hakarpspojkarna  
690 Andreas Johansson  11:30:01.06  13:43:37.64   2:13:36.58 60K M Kolmarden MTB  
713 Andreas R Andersson  11:30:01.06  14:54:45.63   3:24:44.56 60K M Vastervik    
714 Christian Meijer  11:30:01.06  14:37:20.18   3:07:19.11 60K M Ankarsrum    
700 conny Appelqvist  11:30:01.06  14:08:00.70   2:37:59.64 60K M      
712 Daniel Johansson  11:30:01.06  14:54:48.72   3:24:47.65 60K M Gamleby ok    
710 Daniel Olsson  11:30:01.06  13:49:30.01   2:19:28.94 60K M Ck wimer    
699 Dennis Malmehed  11:30:01.06  14:44:26.19   3:14:25.12 60K M Tjust brc    
701 Erik Hall  11:30:01.06  14:18:17.20   2:48:16.14 60K M Eksjo CK (avd. Kaffekullens MTB)
694 Fabian Wiklund  11:30:01.06  13:58:18.09   2:28:17.02 60K M Vastervik    
702 Henrik Nilsson  11:30:01.06  13:54:28.53   2:24:27.46 60K M Maxprestation sportsclub Vastervik
693 Henrik Nordstrom  11:30:01.06  14:07:37.84   2:37:36.78 60K M Tjust BRC    
703 Isak Eklov  11:30:01.06  14:03:32.70   2:33:31.63 60K M Tjust BRC    
709 Jimmy Wentzell  11:30:01.06  14:03:42.63   2:33:41.57 60K M AcadeMedia united  
695 Joakim Sundell  11:30:01.06  14:45:57.69   3:15:56.62 60K M      
689 John Johansson  11:30:01.06  13:31:50.85   2:01:49.78 60K M Tjust BRC/Cykel 33:an  
706 Leif Wisen  11:30:01.06  14:31:00.31   3:00:59.25 60K M Eksjo CK (avd. Kaffekullens MTB)
686 Linus Skalhammar  11:30:01.06  14:28:36.54   2:58:35.48 60K M      
688 Louise Strom  11:30:01.06  14:18:32.80   2:48:31.73 60K F Tjust BRC    
697 Magnus Stridh  11:30:01.06  14:45:57.39   3:15:56.32 60K M      
683 Markus Akervall  11:30:01.06  15:01:44.28   3:31:43.21 60K M Eksjo CK    
711 Michael Johansson  11:30:01.06  13:34:51.40   2:04:50.34 60K M Linkoping    
698 Peter Nilsson  11:30:01.06  14:20:13.75   2:50:12.69 60K M Kisa SK    
685 Robert Andersson  11:30:01.06  14:40:57.39   3:10:56.32 60K M      
707 Robert Dahl  11:30:01.06  13:37:44.77   2:07:43.71 60K M Kolmarden MTB  
684 Roger Andersson  11:30:01.06  14:02:48.45   2:32:47.39 60K M MTB Atvidaberg  
708 Simon Svensson  11:30:01.06  13:47:41.73   2:17:40.67 60K M Ck wimer/Team motorsport
705 Stefan Carlsson  11:30:01.06  13:25:32.57   1:55:31.51 60K M Kolmarden MTB / Oster Cykel
687 Tim Johansson  11:30:01.06  14:28:42.08   2:58:41.02 60K M Pbruk    
704 Viktor Larsson  11:30:01.06  13:37:26.64   2:07:25.58 60K M Soderkopings SK  
                   
 
stäng